Molense

Hakkımızda

MOTAŞ LOJİSTİK ÜRÜN DEP.DAĞ.MONTAJ VE SS HİZMET TİCARET LTD.ŞTİ
2018 yılından itibaren mobilya sektöründe faaliyet gösteren bir temele sahiptir. Şirketin en önemli faaliyetlerinden biri, Mobilya ürün depolama montaj dağıtım ve satış sonrası hizmet konusunda İşletmelere iyileştirme konularında öncülük faaliyetleridir. Firmamız bu faaliyetlerinin yanı sıra, tüketicilerin ihtiyacı olan mobilyaların üretilmesi ve tedarik edilmesi konusunda da birçok projeyi gerçekleştirmiştir. 2014 yılından bu yana bu konularda yüzlerce tüketiciye hizmet sağlamıştır . Ayrıca firmamız tüketicilerin tüm ihtiyaçlarının yurtiçi ve yurtdışından karşılanması konusunda önemli bir tedarikçi firmadır.
Mobilya sektöründe elde ettiğimiz yurt içi ve yurt dışı tecrübelerimizi, tüketicilerimizin refahı ve mutluluğu için kullanmak temel hedefimizdir. Bu bağlamda kendimizin ve diğer üreticilerimizin üretmiş olduğu mobilya ürünlerini doğrudan tüketicilere sorunsuz ve eksiksiz olarak ulaştırmak ve bunun için tüketicilere hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.
Teknolojik yenilikler ve güncel gelişmeleri yakından takip eden, alanında öncü olmayı hedefleyen firmayız. Tüketicilere yüksek kaliteli ve ekonomik ürünleri ve güçlü markaları uygun fiyatlarla sunarken çalışmalarımızı, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde yürütüyoruz..
Üürün tedariki sürecinde, tüketicilerin ihtiyaç duyguğu ürünleri, hiçbir aracı kullanmadan doğrudan tüketici ile buluşturuyoruz.
Kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren, dürüstlük ve şeffaflığı esas alan ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermeye devam ediyoruz.
Teşekkür ediyoruz.


MOTAŞ LOJ.ÜRÜN.DEP.DAĞ.SSH TİC.LTD.ŞTİ
Motaş Yönetim Kurulu

Merkez -  Ankara

Şube 1-  İstanbul

Şube 2- Denizli